Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 5 результатів
Стілець поворотний R-165 попільний + чорний
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 прованс + білий
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 тофу + капучино
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | тофу |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-168 перлинний нюд + білий
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний нюд |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-168 перлинний тауп + капучино
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний тауп |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














