Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 2 результатів
Керамічний стіл Лунаріо TML-1322 клауді грей + айворі
33 525,00 ₴
| Вага | 87,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 87.8 |
| Колір | клауді грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Лунаріо TML-1322 крема марфіль + капучино
33 525,00 ₴
| Вага | 87,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 87.8 |
| Колір | крема марфіль |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














