Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Керамічний стіл TM-88-1 вайт клауд + чорний
18 225,00 ₴| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | вайт клауд |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-88-1 ребекка грей + чорний
18 225,00 ₴| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 калакатта мармур (сіра кераміка) + чорний
17 775,00 ₴| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 каса вайт + чорний
17 775,00 ₴| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 травертін + дуб
20 655,00 ₴| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (дуб) |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














