Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Керамічний стіл TM-98-1 б’янко каррара грей + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 63,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 63.4 |
| Колір | б’янко карарра грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98-1 білий мармур + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 63,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 63.4 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98-1 панда вайт + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 63,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 63.4 |
| Колір | панда вайт |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














