Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 3 результатів
Стілець M-71 айворі + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | айворі |
Стілець M-71 гірчичний + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | гірчичний |
Стілець M-71 сірий + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | сірий |














