Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 11 результатів
Стілець N-41 блакитний топаз велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | блакитний топаз |
Стілець N-41 капучино велюр + дуб
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 капучино велюр + капучино
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 капучино велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 льон + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | льон |
Стілець N-41 світло-сірий велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | світло-сірий |
Стілець N-41 сірий + сірий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | сірий |
Стілець N-41 темно-сірий велюр + сірий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-41 темно-сірий велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-41 чорний велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | чорний |
Стілець садовий “Етна” ODC-15 айворі + білий дуб
4 725,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | айворі + білий дуб |
| Вид | садові меблі |














