Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 6 результатів
Стілець поворотний R-180 бежевий льон + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | бежевий льон |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 зелений мох + чорний
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | зелений мох |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 молочна хмара + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | молочна хмара |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-69 айворі + чорний
6 075,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | айворі |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-69 сірий + чорний
6 075,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-69 френч ваніль + капучино
6 075,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | френч ваніль |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом, з підлокітниками |














