Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 96
Диван Лагуна велюр темно-сірий
15 262,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1,700 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Вага | 40 |
| Колір Столешня | Айс 20 Silk, Велюр Латте |
| Вид | 810 мм |
| Додатково | 1320 мм |
| Матеріал Каркас | гнутоклеєна фанера + ДСП + ДВП + Дерево (масив ясена). |
| Наповнення | поролон 28 щільності |
| Основа сидіння | меблева "змійка" |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/ велюр аквамарин
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 570 |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Висота, см | 870 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/велюр оливковий
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Ліжко Дюна 1600*2000 с п/м Аляска 23 беж
12 142,00 ₴| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 2130 × 1670 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 2130 |
| Вага | 60 кг |
| Колір Столешня | з підйомним механізмом |
| Вид | 920 мм |
| Додатково | Відстань між ламелями: 65 мм. Габаритні розміри: до ширини + 150 мм; до довжини +170 мм; Глибина посадки матраца – 55 м |
Стіл Бетті XS-1087, (140*80), чорний
4 472,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1400 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1400 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Довжина, см | 140 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/білі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Скло білого кольору, термозагартоване (триплікс) |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/сірі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1100 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 110 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, кавовий (скло)
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Кавовий |
| Довжина, см | 1100 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, чорний (скло)
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 1100 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| ширина | 700 |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, білий/білі ноги
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, білий/сірі ноги
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, кавовий (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Кавовий |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |














