Filter by brand
- Comfort Mebli 7
- Matro 390
- Мікс Меблі 35
Filter by price
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 43
- KaпучиноKaпучино 4
- аврора голд 3
- айворі онікс 3
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- АнтрацитАнтрацит 43
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра 1
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бетон 2
- Бетон світлийБетон світлий 4
- Бетон темннийБетон темнний 4
- Біла АляскаБіла Аляска 43
- Біле деревоБіле дерево 43
- БілийБілий 2
- білий мармур 10
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- Вибір ДСПВибір ДСП 45
- винний 1
- вуд вейн 1
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 3
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- дуб 2
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 43
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 43
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 4
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 43
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 43
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 42
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 2
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 39
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- каса вайт 5
- каса голд 1
- КашемірКашемір 36
- клауді грей 3
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- лагуна 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- містік грей 5
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 41
- НатуральнийНатуральний 1
- Натуральний+БілийНатуральний+Білий 4
- неро зебрано 1
- олімпо вайт 1
- охра 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- патагонія 2
- петра грей 3
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- СатинСатин 4
- сахара 3
- сендвейв 1
- сілвер рівер 3
- Сіра ГлинаСіра Глина 41
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- теплий пісок 3
- торонто браун 1
- травертін 4
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 41
- фенді блю 1
- чорний онікс 4
- Шиншила сіраШиншила сіра 4
- ясень 4
Висота
Бренд
- Comfort Mebli 7
- Matro 390
- Мікс Меблі 35
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 313–324 із 964
Стіл журнальний Кватро XS-3021, білий
3 484,00 ₴
| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий +хром |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, термодрук
3 484,00 ₴
| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, чорний
3 484,00 ₴
| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+хром |
Стіл з HPL поверхнею Бассано TML-1415 фенді блю + чорний
26 055,00 ₴
| Вага | 76,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 76.50 |
| Колір | фенді блю |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Кортіна TML-1400 суперіор вайт + білий
30 375,00 ₴
| Вага | 97,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 97.7 |
| Колір | суперіор вайт |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Латіна TML-1405 торонто браун + чорний
40 005,00 ₴
| Вага | 139,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 139.50 |
| Колір | торонто браун |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Латіна TML-1405-1 гріджіо альпа + бежевий
36 405,00 ₴
| Вага | 114,80 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 114.80 |
| Колір | гріджіо альпа |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Ріміні TML-1410 б’янко аворіо + бежевий
40 005,00 ₴
| Вага | 121,70 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 121.70 |
| Колір | б’янко аворіо |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл кавовий №1, Готові кольорові рішення Біла Аляска
2 684,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 900 |
| Висота, мм | 400 |
| Глибина, мм | 500 |
| Колір | Біла Аляска |














