Filter by brand
- Comfort Mebli 7
- Matro 390
- Мікс Меблі 35
Filter by price
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 43
- KaпучиноKaпучино 4
- аврора голд 3
- айворі онікс 3
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- АнтрацитАнтрацит 43
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра 1
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бетон 2
- Бетон світлийБетон світлий 4
- Бетон темннийБетон темнний 4
- Біла АляскаБіла Аляска 43
- Біле деревоБіле дерево 43
- БілийБілий 2
- білий мармур 10
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- Вибір ДСПВибір ДСП 45
- винний 1
- вуд вейн 1
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 3
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- дуб 2
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 43
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 43
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 4
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 43
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 43
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 42
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 2
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 39
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- каса вайт 5
- каса голд 1
- КашемірКашемір 36
- клауді грей 3
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- лагуна 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- містік грей 5
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 41
- НатуральнийНатуральний 1
- Натуральний+БілийНатуральний+Білий 4
- неро зебрано 1
- олімпо вайт 1
- охра 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- патагонія 2
- петра грей 3
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- СатинСатин 4
- сахара 3
- сендвейв 1
- сілвер рівер 3
- Сіра ГлинаСіра Глина 41
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- теплий пісок 3
- торонто браун 1
- травертін 4
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 41
- фенді блю 1
- чорний онікс 4
- Шиншила сіраШиншила сіра 4
- ясень 4
Висота
Показано 277–288 із 964
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), термодрук
3 666,00 ₴
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 1200 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Джин XS-1298, (D=100), білий
7 176,00 ₴
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір | Білий |
Стіл Джин XS-1298, (D=100), термодрук
7 176,00 ₴
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1000 × 1000 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1000 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 100 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 100 см |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/базальт
7 202,00 ₴
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/білий
7 202,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 32 |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |














