- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
- Мікс Меблі 57
Filter by price
Колір
- айворі 4
- айворі + білий дуб 4
- бежевий 1
- бежевий льон 1
- БілийБілий 1
- білий пісок + кремовий 1
- блакитний топаз 1
- гавана 2
- гірчичний 2
- граніт 1
- дугласія 1
- індіго 1
- капучино 20
- клауд 1
- коричневий 3
- латте 1
- льон 1
- м'ятний 1
- макадамія 1
- маршмеллоу 1
- меренга 1
- мигдаль 1
- мокко 1
- мох 1
- НатуральнийНатуральний 1
- оксфорд 1
- попільний 1
- ройбуш 1
- саванна 1
- сандал 1
- світло-сірий 2
- сірий 16
- смарагдовий 4
- тауп 1
- темно-сірий 4
- теплий базальт 1
- трав'яний 1
- устричний 1
- форест 1
- чилі 1
- чорний 9
- чорнильно-синій 1
Висота
ширина
- 430 1
Показано 49–60 із 474
Стілець M-45 капучино велюр + капучино
3 105,00 ₴
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 88,5 см |
| Висота, см | 88.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець M-45 сірий велюр + чорний
3 105,00 ₴
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 88,5 см |
| Висота, см | 88.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець M-48 капучино велюр + капучино
2 925,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 88 см |
| Висота, см | 88 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | капучино |
Стілець M-48 капучино велюр + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 88 см |
| Висота, см | 88 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | капучино |
Стілець M-48 сірий велюр + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 88 см |
| Висота, см | 88 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | сірий |
Стілець M-48 смарагдовий велюр + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 88 см |
| Висота, см | 88 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | смарагдовий |
Стілець M-70 айворі + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | айворі |
Стілець M-70 мокко + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | мокко |
Стілець M-70 сірий + чорний
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | сірий |
Стілець M-71 айворі + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | айворі |
Стілець M-71 гірчичний + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | гірчичний |
Стілець M-71 сірий + чорний
2 655,00 ₴
| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | сірий |














