- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Наповнення
- ламелі - пінополіуретан 12
- посилений пружинний блок 11 см типу Боннель - пінополіуретан 3
- пружина змійка - пінополіуретан 14
- пружина змійка - пінополіуретан - взаємозамінний кут 41
- пружина змійка - пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) - взаємозамінний кут 2
- пружина змійка - пінополіуретан диван-кут 12
- пружинний блок Боннель - ламелі взаємозамінний кут 10
- пружинний блок Боннель - пінополіуретан 2
- пружинний блок типу Боннель - пінополіуретан 2
Висота
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–24 із 98
Benefit 77
28 694,83 ₴
| Розміри | 2,95 × 0,75 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.95 |
| Глибина | 2.12 |
| Висота: | 0.75 |
| Наповнення | ламелі – пінополіуретан |
| Тканина | Oslin 05 (Unitex) + Lama 3 (Unitex). |
| Механізм | Розкладний – поворотний |
| Спальне місце | 2.0х1.62 |
Benefit 78
22 973,30 ₴
| Розміри | 2,3 × 0,73 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.3 |
| Глибина | 1.56 |
| Висота: | 0.73 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Cacharel new 52 (ARG). |
| Механізм | Дельфін |
| Спальне місце | 2.02×1.44 |
Benefit 86
27 206,34 ₴
| Розміри | 2,52 × 0952,52 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.52 |
| Глибина | 1.12 |
| Висота: | 0.95 2.52 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Тканина | А867-28 (Unitex) + Doris 90 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2.04х1.64 |
Benefit 87
27 206,34 ₴
| Розміри | 2,52 × 0952,52 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.52 |
| Глибина | 1.12 |
| Висота: | 0.95 2.52 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Тканина | А867-5 (Unitex) + Velluto 2 Beige Squares M (Dekora Group). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2.04х1.64 |
Benefit 94
18 087,81 ₴
| Розміри | 2,20 × 0,88 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.20 |
| Глибина | 1.55 |
| Висота: | 0.88 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Тканина | Ottimo 16 (Unitex) або Malmo 95 (Exim). |
| Механізм | Дельфін |
| Спальне місце | 2.02×1.45 |
Benefit 95
25 952,93 ₴
| Розміри | 2,45 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.45 |
| Глибина | 1.68 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Тканина | Alaska 93 (Exim) + Curio 80 (Dekora Group). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.94×1.62 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 0-5$
29 569,17 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 10,01-11$
40 375,63 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 11,01-12$
42 175,83 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 12,01-13$
43 976,02 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 13,01-14$
45 778,86 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |
диван-кут Валенсія Бенефіт 86-87, тканина 5,01-6$
31 370,69 ₴
| Розміри | 2520 × 9502520 см |
|---|---|
| Колекція | Валенсія |
| ширина | 2520 |
| Глибина | 1120 |
| Висота: | 950 або 2520 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан диван-кут |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2040х1640 |














