Filter by brand
- Belgian technologies 90
- Caochu 52
- King Mattresses 14
- Matroluxe 77
- Retreat 75
- Romance 46
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 357
- Безпружинний 240
- Односторонній 29
- Пружинний 496
Матеріал чохла
Жорсткість
- Середній 72
- 3/3 16
- 3/4 16
- 4/4 16
- 5/4 128
- 5/5 48
- 7 із 10 16
- 8 із 10 48
- Жорсткий 273
- Жорсткий (5) 432
- М'який 28
- М'який (3-2) 80
- Середня (4) 512
- Ультражорсткий 13
Вага людини
Висота матраца
Сегмент Матраца
Бренд
- Belgian technologies 90
- Caochu 52
- King Mattresses 14
- Matroluxe 77
- Retreat 75
- Romance 46
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 289–300 із 1698
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 160×200
14 339,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 180×190
15 830,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 180×200
16 289,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 70×190
6 883,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
7 686,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
7 916,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
8 603,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Mons/Монс, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
8 833,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Palmera Alma, 120х190
8 416,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 120х200
8 538,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 140х190
9 634,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 140х200
9 763,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |














