Filter by brand
- Comfort Mebli 202
- Matro 514
Filter by price
ширина шафи
ширина мм.
- 1500 45
- 1000 30
- 1000/1050/1100/1150/1200/1300 11
- 1200 16
- 1400/1500/1600/1700/1800/190 11
- 1800 8
- 400 90
- 400/450/500/550/600 16
- 490 16
- 500 46
- 500/600 41
- 526 8
- 600 54
- 630 15
- 750 15
- 768 15
- 800 15
- 800/900/1000/1100/1200 19
- 950 15
Висота мм.
Глибина мм.
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 48
- KaпучиноKaпучино 47
- АнтрацитАнтрацит 56
- Бетон світлийБетон світлий 51
- Бетон темннийБетон темнний 51
- Біла АляскаБіла Аляска 56
- Біле деревоБіле дерево 56
- Вибір ДСПВибір ДСП 96
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 54
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 54
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 52
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 56
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 56
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 56
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 42
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 56
- КашемірКашемір 44
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 48
- СатинСатин 51
- Сіра ГлинаСіра Глина 43
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 48
- Шиншила сіраШиншила сіра 52
Висота
Показано 469–480 із 491
Шафа-купе Dominika/Домініка, Готові кольорові рішення Сатин
| Колір | Сатин |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Готові кольорові рішення Шиншила сіра
| Колір | Шиншила сіра |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 200 см
| Ширина шафи | 200 см |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 210 см
| Ширина шафи | 210 см |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 220 см
| Ширина шафи | 220 см |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 230 см
| Ширина шафи | 230 см |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 240 см
| Ширина шафи | 240 см |
|---|
Шафа-купе Dominika/Домініка, Ширина шафи 250 см
| Ширина шафи | 250 см |
|---|
Шкаф распашной 2000 4-дв. Noir/Нуар, Готові кольорові рішення Антрацит
| Колір | Антрацит |
|---|
Шкаф распашной 2000 4-дв. Noir/Нуар, Готові кольорові рішення Біла Аляска
| Колір | Біла Аляска |
|---|
Шкаф распашной 2000 4-дв. Noir/Нуар, Готові кольорові рішення Біле дерево
| Колір | Біле дерево |
|---|
Шкаф распашной 2000 4-дв. Noir/Нуар, Готові кольорові рішення Вибір ДСП
| Колір | Вибір ДСП |
|---|














