- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
Filter by price
Колір
- айворі 2
- АнтрацитАнтрацит 1
- бежевий льон 1
- бізе 1
- білий антік 1
- винний 1
- графіт 2
- графітовий 1
- зелений мох 3
- ігуана 1
- капучино 2
- карамель 1
- кокосове молоко 1
- коричневий 1
- кремовий штіль 1
- м'ятний 1
- макадамія 1
- мигдаль 1
- молочна хмара 1
- натуральний льон 1
- папірус 1
- перлинний нюд 1
- перлинний тауп 1
- полярна ніч 1
- попільний 2
- пудровий 1
- сивий 2
- сірий 6
- сірий агат 1
- сірий маренго 1
- смарагдовий 1
- сніжний графіт 1
- сніжно-білий 1
- тапіока 1
- тауп 1
- темний графіт 1
- теплий каштан 1
- теракотовий 2
- тофу 1
- туманний сірий 1
- устричний 2
- форест 1
- френч ваніль 2
- холодний сірий 1
- чорний 2
- шоколадний 1
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 61–72 із 202
Крісло офісне O-15 сірий маренго + чорний
7 155,00 ₴
| Вага | 11,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 87-96 см |
| Висота, см | 87-96 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.6 |
| Колір | сірий маренго |
| Характеристики | обертові на 360°, на колесах |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/ велюр аквамарин
3 237,00 ₴
| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 570 |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Висота, см | 870 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/велюр оливковий
3 237,00 ₴
| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Поворотне крісло “Верона” сніжний графіт
11 025,00 ₴
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 23 |
| Колір | сніжний графіт |
| Характеристики | поворотні |
Поворотне крісло “Гарібальді” графіт
11 205,00 ₴
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 30 |
| Колір | графіт |
| Характеристики | поворотні |
Поворотне крісло “Каллісто” айворі
13 455,00 ₴
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 71 см |
| Висота, см | 71 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 26 |
| Колір | айворі |
| Характеристики | поворотні |
Поворотне крісло “Каллісто” сірий
13 455,00 ₴
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 71 см |
| Висота, см | 71 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 26 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні |














