- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
- Comfort Mebli 8
- Matro 140
Filter by price
ящики
- 20 шт 15
Наповнення
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 8
- KaпучиноKaпучино 16
- аврора голд 3
- айворі онікс 3
- АнтрацитАнтрацит 8
- б'янко карарра 1
- Бетон світлийБетон світлий 16
- Бетон темннийБетон темнний 16
- Біла АляскаБіла Аляска 8
- Біле деревоБіле дерево 8
- білий мармур 1
- Вибір ДСПВибір ДСП 18
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 8
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 8
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 16
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 8
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 8
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 8
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 13
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 8
- КашемірКашемір 7
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 8
- неро маркіна 1
- СатинСатин 16
- сілвер рівер 2
- сільвер рівер 1
- Сіра ГлинаСіра Глина 8
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 8
- Шиншила сіраШиншила сіра 16
Висота
Показано 301–312 із 331
Тумба під ТБ Urban/Урбан 2, Готові кольорові рішення Кашемір
Тумба під ТБ Urban/Урбан 2, Готові кольорові рішення Морське Дерево Карбон
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 1800 |
| Висота, мм | 516 |
| Глибина, мм | 380 |
| Колір | Морське Дерево Карбон |
Тумба під ТБ Urban/Урбан 2, Готові кольорові рішення Сіра Глина
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 1800 |
| Висота, мм | 516 |
| Глибина, мм | 380 |
| Колір | Сіра Глина |
Тумба під ТБ Urban/Урбан 2, Готові кольорові рішення Урбан Бурштиновий
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 1800 |
| Висота, мм | 516 |
| Глибина, мм | 380 |
| Колір | Урбан Бурштиновий |
Тумба ТВ “Грін” (ш. 1370 / в.520 / г.395)
4 349,80 ₴
| Розміри | 1370 × 520 см |
|---|---|
| ширина | 1370 |
| Висота: | 520 |
| Variation | Тумба ТВ “Грін” (ш. 1370 / в.520 / г.395) Фасад Тумби ТВ “Грін” (ш. 1370 / в.520 / г.395) |
Тумба ТВ “Лайн Декор” ДСП (ш.1950 / в.525 / г.470)
9 415,00 ₴
| Розміри | 1950 × 525 см |
|---|---|
| ширина | 1950 |
| Висота: | 525 |
| Variation | Тумба ТВ “Лайн Декор” ДСП (ш.1950 / в.525 / г.470) Фасади Тумби ТВ “Лайн Декор” ДСП (ш.1950 / в.525 / г.470) |
Тумба ТВ “Лайн Декор” МДФ (ш.1950 / в.525 / г.470)
10 778,60 ₴
| Розміри | 1950 × 525 см |
|---|---|
| ширина | 1950 |
| Висота: | 525 |
| Variation | Тумба ТВ “Лайн Декор” МДФ (ш.1950 / в.525 / г.470) Фасад Тумби ТВ “Лайн Декор” МДФ (ш.1950 / в.525 / г.470) |














