- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
- Comfort Mebli 4
- Matro 139
Filter by price
ящики
- 20 шт 15
Наповнення
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 7
- KaпучиноKaпучино 16
- аврора голд 3
- айворі онікс 3
- АнтрацитАнтрацит 7
- б'янко карарра 1
- Бетон світлийБетон світлий 16
- Бетон темннийБетон темнний 16
- Біла АляскаБіла Аляска 7
- Біле деревоБіле дерево 7
- білий мармур 1
- Вибір ДСПВибір ДСП 17
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 7
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 7
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 16
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 7
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 7
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 7
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 13
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 7
- КашемірКашемір 6
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 7
- неро маркіна 1
- СатинСатин 16
- сілвер рівер 2
- сільвер рівер 1
- Сіра ГлинаСіра Глина 7
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 7
- Шиншила сіраШиншила сіра 16
Висота
Показано 97–108 із 319
Мегаполіс пуф, тканина 7,01-8$
7 423,99 ₴
| Розміри | 1000 × 470 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 1000 |
| Глибина | 770 |
| Висота: | 470 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | нерозкладний |
Мегаполіс пуф, тканина 8,01-9$
7 759,47 ₴
| Розміри | 1000 × 470 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 1000 |
| Глибина | 770 |
| Висота: | 470 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | нерозкладний |
Мегаполіс пуф, тканина 9,01-10$
8 094,94 ₴
| Розміри | 1000 × 470 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 1000 |
| Глибина | 770 |
| Висота: | 470 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | нерозкладний |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Біла Аляска
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Біла Аляска |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Біле дерево
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Біле дерево |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Дуб Бароко Бурштиновий
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Дуб Бароко Бурштиновий |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Дуб Бароко Рістретто
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Дуб Бароко Рістретто |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Дуб Експресив Бронзовий
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Дуб Експресив Бронзовий |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Дуб Крафт білий
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Дуб Крафт білий |
Модульна система COLOR – Фасад розпашний, Готові кольорові рішення Дуб Крафт золотий
569,00 ₴
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 381 |
| Висота, мм | 381 |
| Глибина, мм | 16 |
| Колір | Дуб Крафт золотий |














