Filter by brand
- Belgian technologies 90
- Caochu 52
- Flip 96
- Low Cost 15
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 32
- Retreat 75
- Romance 61
- Topper-Futon 60
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 576
Матеріал чохла
- Стрейч-жакард 108
- Soft Plus 1
- Бязь 30
- Жаккард 30
- Жаккард прошитий синтепоном 15
- Стрейч 26
- Стрейч глибокої прошивки Luxe Romance 60
- Стрейч глубокої прошивки прошитий льоном 13
- Стрейч глубокой прошивки прошитый льном 13
- Стрейч прошитий льоном 139
- Стрейч прошитий синтепоном 15
- Стрейч трикотаж глибокої прошивки 30
- Стрейч-жаккард 21
- Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону 75
Жорсткість
- Середній 232
- Жорсткий 255
- М'який 76
- Ультражорсткий 13
Єврокаркас
- Да 16
- Посилений 240
- Посилений по периметру 45
- Так 342
Вага людини
Висота матраца
Сегмент Матраца
Бренд
- Belgian technologies 90
- Caochu 52
- Flip 96
- Low Cost 15
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 32
- Retreat 75
- Romance 61
- Topper-Futon 60
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 229–231 із 231
Матрац топпер Topper-futon 1/Топер-футон 1 бязь/жакард, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 100 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Бязь |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 4 см |
Матрац топпер Topper-futon 1/Топер-футон 1 бязь/жакард, Розмір матрацу (ШхД) 95×180
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 100 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Бязь |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 4 см |
Матрац топпер Topper-futon 1/Топер-футон 1 бязь/жакард, Розмір матрацу (ШхД) 95×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 100 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Бязь |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 4 см |














