Filter by brand
Filter by price
Колір
- айрон бронз 1
- айсберг 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра грей 1
- білий мармур 2
- венеція делікато 1
- голден вайт 1
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 1
- іджео беж 1
- калакатта голд 1
- калакатта мармур 1
- каса голд 1
- клауді грей 2
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 2
- крема саббія 1
- лафаєт 1
- містік грей 2
- п'єр блек 1
- панда вайт 1
- патагонія 2
- сахара 3
- торонто браун 1
- ясень 1
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–24 із 38
Керамічний стіл Олімпія TML-985 калакатта голд + чорний
39 825,00 ₴
| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | калакатта голд |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Олімпія TML-985 каса голд + чорний
39 825,00 ₴
| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | каса голд |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Олімпія TML-985 крема марфіль + бежевий
36 675,00 ₴
| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | крема марфіль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Паріс TML-997 айрон бронз + коричневий
39 105,00 ₴
| Вага | 125,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 125.3 |
| Колір | айрон бронз |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Паріс TML-997 іджео беж + бежевий
50 175,00 ₴
| Вага | 135,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 135.5 |
| Колір | іджео беж |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Паріс TML-997-1 крема марфіль + бежевий
40 905,00 ₴
| Вага | 112,20 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 112.20 |
| Колір | крема марфиль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 венеція делікато + капучино
28 125,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | венеція делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
22 725,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | патагонія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 айсберг + білий
19 305,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | айсберг |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 містік грей + капучино
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | містік грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 п’єр блек + чорний
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | п’єр блек |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Сорренто TML-1301 голден вайт + капучино
25 605,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | голден вайт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














