Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано один результат
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/базальт
7 202,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 75 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 32 |
| Колір Столешня | Базальт |
| Довжина, см | 1200 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 750 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |














