Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець Чілі (квадрат) білий/хаккі RU-04
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра графіт PK-04
1 976,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














