Filter by brand
Filter by price
Тип матраца
- Безпружинний 256
- Пружинний 432
Жорсткість
- 3/3 16
- 3/4 16
- 4/4 16
- 5/4 128
- 5/5 48
- 7 із 10 16
- 8 із 10 48
- Жорсткий (5) 480
- М'який (3-2) 80
- Середня (4) 560
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 397–408 із 1473
Мініматрац Sweets Tart, 80х190
2 685,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 6 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Висота, см | 6 см |
| Додатково | Фіксатори по чотирьох кутах |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Пакування | Скручений |
| Гарантія | 18 місяців |
Мініматрац Sweets Tart, 80х200
2 723,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 6 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Висота, см | 6 см |
| Додатково | Фіксатори по чотирьох кутах |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Пакування | Скручений |
| Гарантія | 18 місяців |
Мініматрац Sweets Tart, 90х190
2 967,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 6 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Висота, см | 6 см |
| Додатково | Фіксатори по чотирьох кутах |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Пакування | Скручений |
| Гарантія | 18 місяців |
Мініматрац Sweets Tart, 90х200
3 013,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 6 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Висота, см | 6 см |
| Додатково | Фіксатори по чотирьох кутах |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Пакування | Скручений |
| Гарантія | 18 місяців |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 120х190
1 069,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 120х200
1 087,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 140х190
1 230,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 140х200
1 247,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 150х190
1 292,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 150х200
1 310,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 160х190
1 354,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |
Наматрацник Day&Night AquaStop Luxe, 160х200
1 364,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 см |
|---|---|
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Тканина | водонепроникна та повітропроникна мембрана |
| Ступінь захисту | 3 |
| Метод кріплення | За допомогою бортика із мікрофібри з резинкою |














