Бренд
- Low Cost 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Mirage Kokos/Міраж Кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
4 319,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Termofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring (+ єврокаркас) |
| Шар 5 | Termofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 19 см |
| Шар 6 | Air Foam |
Матрац Mirage Kokos/Міраж Кокос, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
4 684,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Termofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring (+ єврокаркас) |
| Шар 5 | Termofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 19 см |
| Шар 6 | Air Foam |
Матрац Mirage Kokos/Міраж Кокос, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
4 799,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Termofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring (+ єврокаркас) |
| Шар 5 | Termofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 19 см |
| Шар 6 | Air Foam |














