Filter by brand
- Butterfly 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 15
Опція Зима/Літо
- Так 15
Матеріал чохла
Кокос
- Так 15
Латекс
- Ні 15
Жорсткість
- Жорсткий 15
Єврокаркас
- Посилений 15
Вага людини
- Без обмежень 15
Висота матраца
- 24 см 15
Сегмент Матраца
- Класичні 15
Бренд
- Butterfly 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Rose/Роуз Двосторонній, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring з розділенням на 5 зон, посилений двома рамками зі сталі+Butterfly |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 24 см |
| Шар 6 | Кокосова койра |
| Шар 7 | Oxigen Foam |
Матрац Rose/Роуз Двосторонній, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring з розділенням на 5 зон, посилений двома рамками зі сталі+Butterfly |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 24 см |
| Шар 6 | Кокосова койра |
| Шар 7 | Oxigen Foam |
Матрац Rose/Роуз Двосторонній, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring з розділенням на 5 зон, посилений двома рамками зі сталі+Butterfly |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 24 см |
| Шар 6 | Кокосова койра |
| Шар 7 | Oxigen Foam |














