Бренд
- Matroluxe 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Sofia new/Софія нью, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
7 246,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Високопружиний ППУ |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+посилений євроборт |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Високопружиний ППУ |
Матрац Sofia new/Софія нью, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
7 853,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Високопружиний ППУ |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+посилений євроборт |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Високопружиний ППУ |
Матрац Sofia new/Софія нью, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
8 051,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Високопружиний ППУ |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+посилений євроборт |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Високопружиний ППУ |














