Pocket Spring 7-и зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly
Filter by brand
- Yellow 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 15
Опція Зима/Літо
- Так 15
Матеріал чохла
Кокос
- Так 15
Латекс
- Ні 15
Жорсткість
- М'який 15
Єврокаркас
- Посилений 15
Вага людини
- Без обмежень 15
Висота матраца
- 30 см 15
Сегмент Матраца
- Класичні 15
Бренд
- Yellow 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Туалетний стіл Loom/Лум, Готові кольорові рішення Бетон світлий
8 578,00 ₴
-
Наматрацник Obyatiya Morfeya/Обійми Морфея водоутримуючий з бортами 2, Розмір матрацу (ШхД) 140x200
1 947,00 ₴Оригінальна ціна: 1 947,00 ₴.1 442,00 ₴Поточна ціна: 1 442,00 ₴. -
Шафа 2Д "Лайн Декор" ДСП (ш.1000 / в.2225 / г.570) Варіант 2
0,01 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Gold/Голд, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Sisal |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 7-и зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 30 см |
| Шар 6 | Єврокаркас посилений |
| Шар 7 | Thermofiber |
Матрац Gold/Голд, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Sisal |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 7-и зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 30 см |
| Шар 6 | Єврокаркас посилений |
| Шар 7 | Thermofiber |
Матрац Gold/Голд, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Sisal |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 7-и зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 30 см |
| Шар 6 | Єврокаркас посилений |
| Шар 7 | Thermofiber |














