Бренд
- Matroluxe 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Boom/Бум-2, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
4 201,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Жакард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Be-Fiber |
| Шар 3 | Флексовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring + євроборт |
| Шар 5 | Флексовойлок |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |
Матрац Boom/Бум-2, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
4 554,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Жакард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Be-Fiber |
| Шар 3 | Флексовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring + євроборт |
| Шар 5 | Флексовойлок |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |
Матрац Boom/Бум-2, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
4 668,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Жакард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Be-Fiber |
| Шар 3 | Флексовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring + євроборт |
| Шар 5 | Флексовойлок |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |














