Показано 13–15 із 15
Матрац Harmony/Гармонія, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory Blue Gel |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Pink Soft Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 16 см |
Матрац Harmony/Гармонія, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory Blue Gel |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Pink Soft Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 16 см |
Матрац Harmony/Гармонія, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory Blue Gel |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Pink Soft Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 16 см |














