iML® Pocket Spring Hard 5 Zone
Бренд
- In Style 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Account/Акаунт, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | 160 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring Hard 5 Zone |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Sisal Coir |
Матрац Account/Акаунт, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | 160 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring Hard 5 Zone |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Sisal Coir |
Матрац Account/Акаунт, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | 160 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring Hard 5 Zone |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Sisal Coir |














