Пружинний блок Pocket Spring Hard+посилений єврокаркас
Бренд
- RAFF 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Fredo/Фредо, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Be-fiber |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard+посилений єврокаркас |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |
Матрац Fredo/Фредо, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Be-fiber |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard+посилений єврокаркас |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |
Матрац Fredo/Фредо, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Be-fiber |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard+посилений єврокаркас |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Шар 6 | Be-Fiber |














