Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–15 із 15
Матрац Сіу/Siu, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 160 кг |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Lime Foam |
| Шар 3 | Felt White |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Lacoda 7-zone Comfort + посилений єврокаркас по периметру |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 28 см |
| Шар 6 | Термоповсть |
| Шар 7 | Ортопедична піна Support Lacoda |
Матрац Сіу/Siu, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 160 кг |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Lime Foam |
| Шар 3 | Felt White |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Lacoda 7-zone Comfort + посилений єврокаркас по периметру |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 28 см |
| Шар 6 | Термоповсть |
| Шар 7 | Ортопедична піна Support Lacoda |
Матрац Сіу/Siu, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 160 кг |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Lime Foam |
| Шар 3 | Felt White |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Lacoda 7-zone Comfort + посилений єврокаркас по периметру |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 28 см |
| Шар 6 | Термоповсть |
| Шар 7 | Ортопедична піна Support Lacoda |














