Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 16
Опція Зима/Літо
- Так 16
Матеріал чохла
- Жакард 15
Кокос
- Так 16
Латекс
- Ні 16
Вага людини
Сегмент Матраца
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Sun/Сан, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Coconut coir |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Єврокаркас |
| Шар 7 | Thermofiber |
Матрац Sun/Сан, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Coconut coir |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Єврокаркас |
| Шар 7 | Thermofiber |
Матрац Sun/Сан, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Вовна 100% |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Шар 3 | Coconut coir |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Єврокаркас |
| Шар 7 | Thermofiber |














