Пружинний блок Multi Pocket 7 zone
Показано 13–15 із 15
Матрац The Home Tiffany/Тіфані, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж |
| Шар 1 | Латекс Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружинний блок Multi Pocket 7 zone |
| Шар 4 | Латекс Foam |
| Шар 5 | Organic Latex |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац The Home Tiffany/Тіфані, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж |
| Шар 1 | Латекс Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружинний блок Multi Pocket 7 zone |
| Шар 4 | Латекс Foam |
| Шар 5 | Organic Latex |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац The Home Tiffany/Тіфані, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж |
| Шар 1 | Латекс Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружинний блок Multi Pocket 7 zone |
| Шар 4 | Латекс Foam |
| Шар 5 | Organic Latex |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |














