Пружиний блок Lacoda Line
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Міу/Miu, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Термоповсть |
| Шар 3 | Пружиний блок Lacoda Line |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Натуральний латекс |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Міу/Miu, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Термоповсть |
| Шар 3 | Пружиний блок Lacoda Line |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Натуральний латекс |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Міу/Miu, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Термоповсть |
| Шар 3 | Пружиний блок Lacoda Line |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Натуральний латекс |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 18 см |














