Латекс натуральний зонований
Бренд
- Caochu 26
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 25–26 із 26
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
24 537,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
25 154,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |














