Блок незалежних пружин Pocket Spring+єврокаркас
Бренд
- Matroluxe 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Kozak/Козак, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
5 335,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Ортопедична піна |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+єврокаркас |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Ортопедична піна |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Kozak/Козак, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
5 782,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Ортопедична піна |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+єврокаркас |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Ортопедична піна |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 20 см |
Матрац Kozak/Козак, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
5 927,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 150 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Ортопедична піна |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring+єврокаркас |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Ортопедична піна |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 20 см |














