Бренд
- Romance 3
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Матрац Amore/Амор old, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
21 400,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Soft Plus |
| Шар 1 | Natural Memory |
| Шар 2 | Pillowy Top Foam |
| Шар 3 | Pillowy Top Foam |
| Шар 4 | Air Foam |
| Шар 5 | Organic Protection |
| Сегмент матраца | Матраци преміум класу |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Ergonomic Spring System |
| Шар 7 | Organic Protection |
Матрац Flirt/Флірт old, Розмір матрацу (ШхД) 120×190
35 519,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Soft Plus |
| Шар 1 | Natural Memory |
| Шар 2 | Pillowy Top Foam |
| Шар 3 | Pillowy Top Foam |
| Сегмент матраца | Матраци преміум класу |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац Pleasure/Плеже old, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
15 222,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Да |
| Кокос | Так |
| Шар 1 | Soft Plus |
| Шар 2 | Pillowy Top Foam |
| Шар 3 | Coconut coir |
| Шар 4 | Organic Protection |
| Шар 5 | Ergonomic Spring System |
| Сегмент матраца | Матраци преміум класу |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 23 см |
| Шар 6 | Organic Protection |
| Шар 7 | Coconut coir |














