Filter by brand
- Belgian technologies 30
- Kids Moment 10
- Low Cost 34
- Yellow 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 89
Матеріал чохла
Сегмент Матраца
Бренд
- Belgian technologies 30
- Kids Moment 10
- Low Cost 34
- Yellow 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 49–60 із 89
Матрац Honey/Хані, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Вовна |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Coconut coir |
| Шар 5 | Pocket Spring 5-ти зонний, подвійна стальна рама |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Єврокаркас |
| Шар 7 | Thermofiber |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 120×190
14 418,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 120×200
15 220,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 60×120
5 201,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 63×125
5 722,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 70×140
6 254,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
9 698,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
10 217,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 80х160
8 174,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
10 899,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Hot wheels/Хотвілс, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
11 443,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 70 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Блок натурального латексу |
| Сегмент матраца | Матраци для дітей |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Lier/Лієр, Розмір матрацу (ШхД) 120×190
9 148,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 16 см |














