Інноваційний Pocket Spring Grand
Показано 13–15 із 15
Матрац ESSENCE Balance/ESSENCE Баланс, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Односторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж Aroma Therapy з глибокою прошивкою |
| Шар 1 | Latex |
| Шар 2 | Інноваційний Pocket Spring Grand |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац ESSENCE Balance/ESSENCE Баланс, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Односторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж Aroma Therapy з глибокою прошивкою |
| Шар 1 | Latex |
| Шар 2 | Інноваційний Pocket Spring Grand |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац ESSENCE Balance/ESSENCE Баланс, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Односторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж Aroma Therapy з глибокою прошивкою |
| Шар 1 | Latex |
| Шар 2 | Інноваційний Pocket Spring Grand |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |














