Комфортна піна Purple Foam
Filter by brand
- Lacoda 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 15
Опція Зима/Літо
- Ні 15
Матеріал чохла
Кокос
- Ні 15
Латекс
- Так 15
Жорсткість
- Жорсткий 15
Єврокаркас
Вага людини
- Без обмежень 15
Висота матраца
- 32 см 15
Сегмент Матраца
- Класичні 15
Бренд
- Lacoda 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Мохо/Moho, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
18 999,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Purple Foam |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружиний блок Lacoda Comfort шахової збірки+ посилений єврокаркас по периметру |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 32 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна Support Lacoda |
| Шар 7 | Комфортна піна Purple Foam |
Матрац Мохо/Moho, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
20 590,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Purple Foam |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружиний блок Lacoda Comfort шахової збірки+ посилений єврокаркас по периметру |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 32 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна Support Lacoda |
| Шар 7 | Комфортна піна Purple Foam |
Матрац Мохо/Moho, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
21 108,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Посилений по периметру |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Комфортна піна Purple Foam |
| Шар 3 | Термоповсть |
| Шар 4 | Пружиний блок Lacoda Comfort шахової збірки+ посилений єврокаркас по периметру |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 32 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна Support Lacoda |
| Шар 7 | Комфортна піна Purple Foam |














