Показано 13–16 із 16
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |














