Показано 13–15 із 15
Матрац Therapy/Терапія, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
9 807,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory White Gel |
| Шар 2 | White Stone Foam |
| Шар 3 | White Stone Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Шар 5 | Pink Soft Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Therapy/Терапія, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
10 627,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory White Gel |
| Шар 2 | White Stone Foam |
| Шар 3 | White Stone Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Шар 5 | Pink Soft Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Therapy/Терапія, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
10 894,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж з додаванням волокон льону |
| Шар 1 | Memory White Gel |
| Шар 2 | White Stone Foam |
| Шар 3 | White Stone Foam |
| Шар 4 | Purple block Foam |
| Шар 5 | Pink Soft Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 18 см |














