Filter by brand
- Belgian technologies 15
- Flip 32
- Matroluxe 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 62
Опція Зима/Літо
- Ні 62
Матеріал чохла
Сегмент Матраца
Бренд
- Belgian technologies 15
- Flip 32
- Matroluxe 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 61–62 із 62
Матрац топпер Flip Granat/Гранат, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
6 263,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | До 100 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 7 см |
Матрац топпер Flip Granat/Гранат, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
6 586,00 ₴| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | М’який |
| Вага людини | До 100 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Latex Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 7 см |














