Filter by brand
- Belgian technologies 15
- Flip 32
- Matroluxe 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 62
Опція Зима/Літо
- Ні 62
Матеріал чохла
Сегмент Матраца
Показано 13–15 із 15
Матрац Cosmo/Космо, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Шар 5 | Єврокаркас |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Coconut coir |
Матрац Cosmo/Космо, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Шар 5 | Єврокаркас |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Coconut coir |
Матрац Cosmo/Космо, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Шар 5 | Єврокаркас |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 26 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Coconut coir |














