Показано 13–15 із 15
Матрац Four Red Marsalla/Марсала, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Foam-mix |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Єврокаркас |
| Шар 5 | Блок незалежних пружин Pocket Spring (5-зонний) |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Foam-mix |
Матрац Four Red Marsalla/Марсала, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Foam-mix |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Єврокаркас |
| Шар 5 | Блок незалежних пружин Pocket Spring (5-зонний) |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Foam-mix |
Матрац Four Red Marsalla/Марсала, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Шар 1 | Foam-mix |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Єврокаркас |
| Шар 5 | Блок незалежних пружин Pocket Spring (5-зонний) |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 20 см |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Foam-mix |














