Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory
Показано 13–17 із 17
Матрац Traffic/Трафік, Розмір матрацу (ШхД) 70×190
5 204,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 110 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory |
| Шар 2 | SHR foam ML® |
| Шар 3 | Cocos Coir |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац Traffic/Трафік, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
6 045,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 110 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory |
| Шар 2 | SHR foam ML® |
| Шар 3 | Cocos Coir |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац Traffic/Трафік, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
6 381,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 110 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory |
| Шар 2 | SHR foam ML® |
| Шар 3 | Cocos Coir |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац Traffic/Трафік, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
6 716,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 110 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory |
| Шар 2 | SHR foam ML® |
| Шар 3 | Cocos Coir |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац Traffic/Трафік, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
7 052,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 110 кг |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | Стрейч жакард прошитий піной MML® Memory |
| Шар 2 | SHR foam ML® |
| Шар 3 | Cocos Coir |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Висота матраца | 6 см |














