Ортопедична піна підвищеної щільності
Filter by brand
- RAFF 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 15
Опція Зима/Літо
- Ні 15
Матеріал чохла
Кокос
- Так 15
Латекс
- Ні 15
Жорсткість
- Жорсткий 15
Єврокаркас
- Посилений 15
Вага людини
- Необмежене 15
Висота матраца
- 22 см 15
Сегмент Матраца
- Класичні 15
Бренд
- RAFF 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–15 із 15
Матрац Рафф/Raff, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Необмежене |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Ортопедична піна підвищеної щільності |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard шахового збирання |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна підвищеної щільності |
Матрац Рафф/Raff, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Необмежене |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Ортопедична піна підвищеної щільності |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard шахового збирання |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна підвищеної щільності |
Матрац Рафф/Raff, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Необмежене |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч стьобаний льоном |
| Шар 1 | Ортопедична піна підвищеної щільності |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Pocket Spring Hard шахового збирання |
| Шар 5 | Термоповсть |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Шар 6 | Ортопедична піна підвищеної щільності |














