обертові на 360°, на колесах
Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Крісло офісне O-10 кремовий штиль + чорний
7 155,00 ₴
| Вага | 11,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 84-91 см |
| Висота, см | 84-91 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.7 |
| Колір | кремовий штіль |
| Характеристики | обертові на 360°, на колесах |
Крісло офісне O-10 темний графіт + чорний
7 155,00 ₴
| Вага | 11,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 84-91 см |
| Висота, см | 84-91 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.7 |
| Колір | темний графіт |
| Характеристики | обертові на 360°, на колесах |
Крісло офісне O-15 сірий маренго + чорний
7 155,00 ₴
| Вага | 11,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 87-96 см |
| Висота, см | 87-96 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.6 |
| Колір | сірий маренго |
| Характеристики | обертові на 360°, на колесах |














