обертові на 360° з автоповоротом
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 12 результатів
Стілець поворотний R-160 графітовий твід + чорний
4 275,00 ₴| Вага | 9,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.55 |
| Колір | графітовий |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-160 френч ваніль + капучино
6 075,00 ₴| Вага | 9,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.55 |
| Колір | френч ваніль |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 попільний + чорний
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 прованс + білий
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 тофу + капучино
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | тофу |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-168 перлинний нюд + білий
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний нюд |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-168 перлинний тауп + капучино
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний тауп |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 бежевий льон + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | бежевий льон |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 зелений мох + чорний
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | зелений мох |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 молочна хмара + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | молочна хмара |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-185 антрацит + чорний
5 805,00 ₴| Вага | 11,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.5 |
| Колір | Антрацит |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-185 сивий + білий
5 805,00 ₴| Вага | 11,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.5 |
| Колір | сивий |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














