Бренд
- Мікс Меблі 96
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 49–60 із 96
Стілець Віллі чорний/велюр бежевий
2 236,00 ₴| Розміри | 560 × 48 × 89 см |
|---|---|
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 560 |
| Висота: | 89 см |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ембер-L, білий/велюр світло-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Ембер-L, термо/велюр світло-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 430 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 43 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Термодрук |
| ширина | 430 |
Стілець Ембер-L, чорний/ велюр темно-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний / велюр темно-зелений
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний / велюр темно-синій
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний/велюр сірий
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець КОРФУ, велюр сірий
2 236,00 ₴| Вага | 5,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 48 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 5,6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Крокус чорний / мікрофібра капучіно
2 522,00 ₴| Вага | 5,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 57 × 80 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 80 см |
| Вага | 5,6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Крокус чорний / мікрофібра сірий кварц
2 522,00 ₴| Вага | 5,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 57 × 80 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 80 см |
| Вага | 5,6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс білий/велюр сірий
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Марс термо/велюр брауні, Bluvel-38
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Термодрук |














